Skip to content
İletişim: [email protected]
[rev_slider slidertitle=”Telefon Kartları” alias=”slider-11″ offset=””]

Telefon Kartı Nedir ?

Sangoma’nın ödüllü telefon kartları, dünyanın önde gelen telefon sistemlerine, IVR’lere ve çağrı merkezi uygulamalarına güç sağlamak için güvenilirdir. Üstün kaliteleri ve güvenilirlikleri ile tanınan Sangoma’nın telefon kartları, piyasada bulunan çoğu sunucu ve anakartta üstün uyumluluk ile piyasadaki en esnek kartlardır.

Analog, PRI, BRI, CAS MFCR2, SS7 ve WAN protokolleri dahil olmak üzere çok çeşitli protokol desteğiyle Asterisk ve FreePBX tabanlı telefon sistemleri, SS7 ve Voice API entegratörleri arasında bir numaralı seçimdir.

Dijital Telefon Kartları

Sangoma’nın T1 / E1 ve BRI telefon kartları, ses ve veri uygulamaları için optimize edilmiştir.

480’e kadar eşzamanlı sesli arama veya 32.768 Mbps tam çift yönlü veri için 1,2,4,8, 6 adet T1 / E1 / bağlantı noktası veya 8’e kadar eşzamanlı arama için 2,4 BRI bağlantı noktası arasından seçim yapın.

Yerleşik yankı iptali, sistem performansını optimize eden, üstün ses kalitesi ve düşük CPU kullanımı sunan tüm kartlarda mevcuttur.

Analog Telefon Kartları

Sunucunuzdaki tek bir arabirim yuvasında bulunan 2-24 analog bağlantı noktası arasından seçim yaparak 24 adede kadar eşzamanlı PSTN çağrısına izin verin. Modüler tasarımları, kendi kanal gereksinimlerinizi oluşturmak için değiştirilebilir FXS veya FXO modülleri arasında seçim yapmanızı sağlar.

Tüm analog telefon kartlarımız, üstün ses kalitesi için isteğe bağlı yerleşik yankı iptali sunar.

SD-WAN T1 Yük Devretme Kartları

Sangoma, T1 / E1 internet bağlantısı üzerinden büyük perakende kuruluşları için güvenilir WAN yük devretme çözümlerini desteklemede pazar lideridir.

Sangoma’nın birinci sınıf A serisi T1 / E1 telefon kartları, büyük satıcıların ve OEM’lerin cihazlarına takılarak, en büyük Satış Noktası (POS) T1 WAN yük devretme çözümlerinden bazılarını destekleyerek, 1984 yılından bu yana pazar sektörüne hakim olmuştur.

Kod Dönüştürme Kartları

Sangoma’nın ses kod dönüştürme kartları, piyasadaki en esnek kod dönüştürme kartlarıdır. Gecikmeyi veya ana bilgisayar CPU kaynaklarını etkilemeden G.729, G.726, AMR, G.723.1, G.722 ve iLBC gibi kodekleri desteklerler.

Tüm modeller sahada 30’dan 400 çağrıya yükseltilebilir.

Dokunma Kartları

16 adede kadar T1, E1 veya J1 aralığı kullanarak 240 adede kadar sesli çağrı için T116 pasif dinleme kartı ile çağrı kontrol bilgilerini, telekom protokol bilgilerini ve ses / medyayı toplayın  .

Diyalog Panoları

Dialogic Media ve Arabirim Kartları, otomatik telefon sistemleri için PC tabanlı özel yazılım çözümleri için tasarlanmıştır ve dijital ve analog çeşitleri mevcuttur.

Seri Kartlar

Sangoma datacom senkron arayüz kartları, WAN, X.25, V.35, RS422, datascope, SNA veya yayın uydu çözümleri arayan OEM’ler ve Entegratörler için pazarda lider konumdadır.

Modüller ve Aksesuarlar

Analog ve dijital kartlar için ek donanım modülleri ve aksesuarlar.

Back To Top